پرستار سالمند در شمال تهران (پرستار در منزل و بیمارستان)

خدمات پرستار سالمند در شمال تهران که توسط مؤسسه پرستاری توانبخش ارائه می‌شود، خیال شما را از بابت داشتن یک همراه، مراقب و ملازم همیشگی در کنار سالمند عزیزتان راحت می‌کند. با توجه به مشغله‌های فراوان زندگی در تهران بزرگ، دغدغه‌های روزمره و ساعات طولانی شغلی، رسیدگی کامل و تمام و کمال به سالمندی که نیاز به مراقبت و کمک دارد، تقریباً به امری محال تبدیل شده است.

سالمندان با توجه به ضعف‌های جسمانی و بیماری‌های دوران کهن‌سالی، برای انجام دادن کارهای شخصی خود از قبیل موارد بهداشتی، مصرف منظم داروها و رسیدگی به تغذیه و موارد مشابه، به مراقبت و پرستار نیاز دارند.

مؤسسه توانبخش با خدمات اعزام پرستار سالمند در شمال تهران، این خلأ زندگی شما را با بالاترین کیفیت و استاندارد کاری، پر می‌کند. برای اخذ اطلاعات دقیق‌تر در مورد خدمات و تعرفه‌ها و پرسش هرگونه سؤال، تنها کافی است با مشاوران توانبخش در تماس بوده و از مشاوره تلفنی رایگان این مؤسسه استفاده کنید.

پرستار سالمند در منزل شمال تهران

همان‌طور که می‌دانید، پرستار سالمند در منزل، پرستاری است که به‌طور خصوصی به استخدام خانواده درمی‌آید تا تمام توجه خود را صرف مراقبت و نگهداری از سالمند کند. این پرستارها از بین پرستاران حرفه‌ای و باتجربه انتخاب می‌شوند و دوره‌های لازم برای مراقبت از انواع سالمند را پشت سر می‌گذارند. هدف اصلی پرستار سالمند در منزل شمال تهران، ارائه مراقبت و خدمات به سالمندانی است که به دلایل مختلف نمی‌توانند از پس نیازهای روزمره خود مانند مصرف داروها، رسیدگی به بهداشت فردی و تهیه غذا بربیایند.

خدمات پرستار سالمند در شمال تهران با بالاترین کیفیت ممکن توسط مؤسسه توانبخش انجام می‌شود. وظایف پرستار سالمند در منزل، با توجه به نیازها و شرایط فرد سالمند و خانواده وی، می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 • مراقبت پزشکی: پرستار سالمند در منزل ممکن است مسئولیت‌هایی مانند مدیریت داروها، پیگیری بیماری‌های مزمن، تعقیب و کنترل علائم بیماری و انجام فعالیت‌های پزشکی ساده مانند بررسی نبض و تعداد تنفس، فشار خون و سایر علائم حیاتی را برعهده داشته باشد.
 • مراقبت شخصی: پرستار سالمند در منزل می‌تواند در فعالیت‌های روزمره مانند بهداشت شخصی، تعویض پوشک، استحمام، لباس‌ پوشیدن، تغذیه و استفاده از توالت به سالمند کمک کند.
 • حمایت از تمرینات فیزیکی: پرستار می‌تواند به سالمند در انجام تمرینات فیزیکی ساده و فیزیوتراپی کمک کند تا عضلات و استقامت بدنی فرد حفظ شود.
 • کمک در حرکت و انتقال: پرستار می‌تواند سالمند را در حرکت و انتقال از یک مکان به مکان دیگر، مانند از تخت به صندلی یا حمام، یاری کند.
 • ارائه حمایت روحی و اجتماعی: پرستار سالمند می‌تواند با ارائه حمایت روحی و اجتماعی به سالمندان در کاهش احساس تنهایی، افسردگی، آلزایمر و اضطراب کمک کند.
 • نظارت بر وضعیت سالمند: پرستار سالمند می‌تواند نظارت دائمی بر وضعیت سلامتی سالمند داشته باشد و در صورت لزوم به خانواده و مراکز درمانی اطلاع دهد.
 • همکاری با خانواده: پرستار سالمند در شمال تهران می‌تواند با خانواده سالمند در ارائه مراقبت همکاری کند و به آن‌ها آموزش‌های لازم را بدهد.

پرستار سالمند آلزایمری در شمال تهران

سالمندانی که با بیماری آلزایمر دست‌وپنجه نرم می‌کنند، بیش از سایر سالمندان به خدمات پرستار سالمند در منزل شمال تهران نیاز دارند که موسسه توانبخش خدمات تخصصی برای این عزیزان در خصوص پرستار سالمند آلزایمری در شمال تهران را ارائه می‌دهد.. با توجه به تحقیقات معتبر و مشاهدات عینی، پیشرفت بیماری آلزایمر در سالمندانی که در خانه خود زندگی می‌کنند، به‌ مراتب کمتر از بیماران سالمندی است که به بیمارستان یا خانه سالمندان منتقل می‌شوند.

تأثیری که حضور فرد سالمند از حضور در خانه و کاشانه خود دریافت می‌کند، از داروهایی که برای کنترل آلزایمر برای وی تجویز می‌شوند، بیشتر است. افراد سالمند آلزایمری حضور در خانه و در کنار خانواده خود را حس می‌کنند و با دیدن خانواده در اطراف خود، روحیه و قوت قلب بالایی دریافت می‌کنند. در حالی که با حضور این افراد در خانه سالمندان، دقیقاً عکس این اتفاق برای آن‌ها رخ می‌دهد.

اگر به روحیه و مسائل روانی سالمند آلزایمری خود اهمیت می‌دهید، بهترین کار این است که برای وی یک پرستار سالمند آلزایمری در شمال تهران استخدام کنید.

پرستار سالمند پوشکی در شمال تهران

پرستار سالمند پوشکی در شمال تهران یکی دیگر از خدمات ارزشمندی است که توسط مؤسسه توانبخش ارائه می‌شود. کیفیت خدماتی که مؤسسه توانبخش در قالب پرستار سالمند پوشکی در شمال تهران ارائه می‌کند، مثال‌زدنی بوده و در سطح بسیار حرفه‌ای انجام می‌شود.

هزینه پرستار سالمند در شمال تهران

پرستارانی که از سالمندان پوشکی مراقبت می‌کنند، باید خدمات گسترده‌ای را به آن‌ها ارائه دهند. مهمترین خدماتی که پرستار سالمند پوشکی در شمال تهران می‌تواند ارائه کند عبارت‌اند از:

 1. تعویض پوشک: پرستاران سالمند پوشکی باید توانایی تعویض پوشک‌های سالمندان را داشته باشند. این وظیفه شامل تعویض پوشک‌های یک‌بار مصرف و یا شستشوی پوشک‌های قابل استفاده مجدد می‌شود.
 2. بهداشت شخصی سالمند: پرستاران باید به سالمندان در انجام بهداشت شخصی کمک کنند، از جمله استحمام، شستشوی بدن، تمیز کردن، تغییر لباس‌های پوشیده شده و مراقبت از پوست.
 3. کنترل عفونت: این وظیفه شامل استفاده از لوازم ضدعفونی، رعایت تمیزی و بهداشت شخصی و همچنین تغییر منظم پوشک برای پیشگیری از بروز زخم و عفونت می‌شود.
 4. نظارت و مراقبت پزشکی: پرستاران سالمند پوشکی در شمال تهران ممکن است نیاز به نظارت و مراقبت پزشکی بر روی سالمند داشته باشند، از جمله نظارت بر وضعیت سلامتی، اندازه‌گیری و ثبت علائم حیاتی و ارائه داروها و درمان‌های مورد نیاز.
 5. تمرینات فیزیکی و فیزیوتراپی برای سالمند: پرستاران ممکن است برنامه‌های تمرینی ساده را برای سالمندان پوشکی تهیه و به آن‌ها کمک کنند تا استقامت بدنی و عضلات را تقویت کنند.
 6. کمک در تغذیه: پرستاران باید سالمندان را در تغذیه صحیح و مناسب یاری کنند. این شامل کمک در تهیه و مصرف وعده‌های غذایی، ارائه مواد غذایی سالم و مراقبت از تغذیه مناسب است.

پرستاران سالمند پوشکی در شمال تهران می‌توانند با ارائه این خدمات به سالمندان پوشکی کمک کنند تا از زندگی مستقل و باکیفیت خود برخوردار باشند و نیازهای روزمره‌شان را به‌خوبی برآورده کنند.

پرستار سالمند سالم در شمال تهران

حتی سالمندان سالمی که مشکلی در انجام کارهای روزمره خود ندارند نیز، گاهی به دلایلی مانند تنهایی بیش از حد، نبود هم‌کلام، کمک به انجام دادن خریدهای خانه، نظافت منزل و پخت‌وپز به پرستار سالمند در منزل نیاز دارند.

پرستار سالمند سالم در شمال تهران می‌تواند همدم سالمند شما در منزل و بیمارستان بوده و خلأ تنهایی را برای وی پر کند. به منظور استخدام پرستار سالمند سالم با مشاوران توانبخش در تماس باشید.

پرستار سالمند در بیمارستان شمال تهران

پرستار سالمند در بیمارستان شمال تهران دیگر خدمت ارزنده‌ای است که مؤسسه توانبخش برای شما پدید آورده است. استخدام پرستار سالمند در بیمارستان شمال تهران دارای مزایای متعدد زیر است:

 • بهره بردن از پرستاران متخصص و باتجربه
 • بهبود تجربه بیمار و رضایتمندی بالا
 • مراقبت شخصی‌تر با حساسیت بیشتر و توجه و تمرکز ۱۰۰ درصدی
 • مدیریت بیشتر مشکلات بهداشتی با طی کردن آموزش‌های تخصصی لازم
 • کاهش عوارض و بیماری‌های عفونی موجود در محیط بیمارستان
 • حمایت روانی و اجتماعی برای کاهش اضطراب و افسردگی و ارتقاء روحیه
 • هماهنگی بیشتر و دائمی با تیم درمانی
 • ارتقاء نتایج درمانی

هزینه پرستار سالمند در شمال تهران

هزینه پرستار سالمند در شمال تهران در منزل

هزینه استخدام پرستار سالمند در شمال تهران به عوامل متعدد زیر بستگی دارد:

 • سطح مراقبت و نیازهای سالمند: هزینه استخدام پرستار سالمند در منزل به میزان سطح مراقبت و نیازهای سالمند بستگی دارد. اگر سالمند نیاز به مراقبت پیشرفته و مداوم دارد، هزینه می‌تواند بیشتر باشد.
 • تعداد ساعات مراقبت: هزینه استخدام پرستار سالمند در منزل بر اساس تعداد ساعاتی که پرستار نیاز است حضور داشته باشد محاسبه می‌شود. اگر نیاز به مراقبت تمام وقت یا شیفت‌های بلندمدت دارید، هزینه بالاتر خواهد بود. همچنین هزینه ساعات مختلف شبانه‌روز (مانند شیفت ۷ صبح تا ۱۳ با شیفت ۱۶ عصر تا ۲۴) نیز باهم متفاوت است.
 • مهارت و تخصص پرستار: هزینه استخدام پرستار سالمند در شمال تهران بر اساس سطح تجربه، مهارت‌ها و تخصص پرستار تعیین می‌شود. پرستاران با تجربه و مهارت بالاتر معمولاً هزینه بیشتری دارند.
 • موقعیت جغرافیایی: قیمت استخدام پرستار سالمند در شمال تهران بستگی به موقعیت جغرافیایی شما دارد. در مناطقی با هزینه‌های زندگی بالا، هزینه استخدام پرستار ممکن است بیشتر باشد.
 • نوع خدمات و مراقبت‌های لازم: حقوق پرستار سالمند شمال تهران بر اساس نوع خدمات و مراقبت‌هایی که نیاز دارید متغیر است. برخی سالمندان نیاز به مراقبت پزشکی بیشتری دارند که می‌تواند هزینه را افزایش دهد.
 • قرارداد و شرایط استخدام: قرارداد و شرایط استخدام با پرستار سالمند ممکن است بر هزینه تأثیر بگذارد. هزینه ممکن است بر اساس مدت زمان قرارداد، شیوه پرداخت، حقوق و مزایا و سایر شرایط تعیین شود. برای مشاهده نمونه قرار داد پرستار سالمند به مقاله «نمونه قراداد پرستار سالمند» مراجعه فرمایید.

نگهداری و مراقبت از سالمند در شمال تهران توسط موسسه پرستاری توانبخش

متوجه شدیم که با توجه به شرایط زندگی امروزی و با توجه به نیازهایی که افراد سالمند در خود حس می‌کنند، خدمات استخدام پرستار سالمند در شمال تهران می‌تواند همان حلقه گم‌شده زندگی ما باشد. عنصری که بدون اثر گذاشتن بر روی زندگی سایر افراد خانواده، تمام نیازهای بدنی، روحی، روانی، پزشکی، جسمی، دارویی و تغذیه‌ای سالمند عزیز ما را تحت پوشش قرار دهد.

برای اخذ اطلاعات تکمیلی و اطلاع از لیست خدمات و تعرفه‌ها، می‌توانید تلفن خود را برداشته و با مشاوران مؤسسه توانبخش در تماس باشید. این مؤسسه خدمات مشاوره و پشتیبانی تلفنی را به‌صورت ۲۴ ساعته و رایگان در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

مزایای استخدام پرستار سالمند در شمال تهران از مؤسسه توانبخش را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • نظارت دقیق در قرارداد عقد شده؛ این مورد در شمال شهر با سخت‌گیری‌های بسیار خاصی از سوی مدیریت مؤسسه پیگیری می‌شود تا خدمات در ارزنده‌ترین سطح ممکن در اختیار مشتریان قرار بگیرد.
 • تعویض پرستار به‌صورت آنی و طبق برنامه قبلی در صورت پیش آمدن هرگونه مشکل برای شما یا پرستار
 • استخدام پرستاران مجرب و آموزش‌دیده حرفه‌ای
 • دارا بودن تمامی مجوز‌های قانونی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته تلفنی
 • هماهنگ‌سازی مراقبت‌های پرستاری از سالمند در منزل بر اساس نیاز و برنامه روزانه و کاری شما
 • عضو رسمی مراکز همیاری و عضو رسمی انجمن مؤسسات و مراکز مراقبت، نگهداری و پرستاری از سالمند، بیمار و کودک
 • با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان
 • بهترین خدمات با منطقی‌ترین قیمت ممکن در سطح تهران
نجمه خنجری
گرد آورنده

نجمه خنجری

از ما مشاوره رایگان بگیرید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *