پرستار بیمار در بیمارستان

پرستار بیمار در بیمارستان

آیا شما وقت و زمان کافی برای برقراری ارتباط داشته اید؟ آیا شما دو نفر تا کنون از نحوه برقراری ارتباط با یکدیگر راضی بوده‌اید؟ آیا وقتی درباره چیزی که در ذهنتان می‌گذرد با شریک زندگیتان صحبت می‌کنید مطلب را می‌فهمد؟ آیا شما برای اینکه از او بپرسید چه خواسته‌هایی دارد، احساس راحتی می‌کنید؟ آیا شما دو نفر از سطح هوشی یکسانی برخوردار هستید؟ آیا شما علایق مشترک دارید؟ آیا نظام ارزشی و اعتقادی شما مشترک است؟ اگر شما ناامید یا افسرده باشید آیا شریک زندگی شما حمایت و دلگرمی برای شما ایجاد می‌کند؟ آیا از شیوه انتخاب و تصمیم‌گیری‌تان راضی هستید؟ آیا با یکدیگر به تفریح و بازی می‌پردازید؟ آیا به یکدیگر افتخار می کنید؟ آیا شما روحیه ی مبارزه طلبی دارید یا اهل گذشت هستید؟

 

چگونه اختلافات را مدیریت خواهید کرد؟

آیا شما عموما از نتیجه ی عدم توافق هایی که با یکدیگر دارید ناراضی هستید؟ آیا شریک زندگی شما وقتی از دست شما عصبانی است آن را نشان می دهد؟ وقتی شما از او عصبانی هستید به او می گویید؟ آیا هردو شما دونفر می توانید عصبانیت خود را کنترل کنید؟ آیا اشتباهات گذشته ی یکدیگر را دوباره مطرح می کنید؟ آیا در حضور دیگران از یکدیگر انتقاد می کنید؟ آیا در صورت وجود مسائلی که ازدواجتان را تهدید می کند به خدمات مشاوره ای روی خواهید آورد؟

چقدر پول اهمیت دارد؟

آیا از لحاظ اقتصادی با نامزد خود در یک طبقه قرار دارید؟ درآمد ماهیانه شما و همسرتان چقدر است؟ نظر آقا درباره استفاده از درامد همسر در زندگی مشترک چیست؟ آیا روی درامد شما برای گذران زندگی حساب کرده است؟ به نظر شما حساب بانکی مشترک ایده مناسبی است یا نه استقلال در مسائل اقتصادی را بیشتر می‌پسندید؟ آیا نامزد شما درباره مسائل مالی با شما صادق است و یا احساس دیگری در این باره دارید؟ اولویت شما در فهرست هزینه‌کرد خانواده آینده چیست؟ پس‌انداز و سرمایه گذاری یا تفریح؟ اگر همسر شما خیلی پرخرج باشد و یا اینکه در برهه‌ای نتواند مخارج شما را تامین کند چقدر از زندگی با او دلسرد می‌شوید؟

تعداد و زمان بچه دار شدن

تعداد و زمان بچه دار شدن مسئله ای مهم درازدواج است زوجین لازم است درباره احساساتشان و عقایدشان در این باره صحبت کنند و درباره مسئولیت ها و برنامه های پس از بچه دار شدن به گفتگو بپردازند.

صحبت درباره مسائل فرهنگی و مذهبی

دیدگاه‌های فردی و مشترک مذهبی می‌تواند تأثیر اساسی در ازدواج داشته باشد. مطالعات نشان داده است که انجام مناسک مشترک در میزان رضایت‌مندی بیشتر از زندگی زناشویی و کاهش احتمال طلاق نقش مهمی دارد.

حد و حدود رابطه با خانواده و دوستان

رابطه شما با خانواده و دوستان پس از ازدواج تا چه حدی تغییر می کند؟ باید دانست که در حالیکه زن و شوهر باید بهترین دوستان هم باشند در عین حال هر کدام به داشتن دوستان خوب و اعضای خانواده شان برای حمایت شدن در سراسر زندگی مشترک نیاز دارند.

بخش تخصصی پرستاری در بیمارستان (private nurse)

 • ارائه کلیه خدمات پزشکی و پرستاری مجاز در بیمارستان
 • مراقبت از بیماران سکته مغزی – آلزایمری – ام اس – تصادفی – ضایعه نخائی – انواع شکستگی
 • همراه بیمار در بیمارستان (بهیار و کمک بهیار)
 • همیار و مددکار بیمار در بیمارستان (خانم و آقا)
 • پرستار حرفه ای در بیمارستان (سنداژ – ساکشن – گاواژ)
 • مراقب مجرب و متعهد در بیمارستان (اعزام همراه مجرب و متعهد به بیمارستان)
 • همراهی بیماردر مدت بستری – تحویل بیمار بعد از ترخیص به منزل – انتقال بیمار به منزل با آمبولانس مجهز و بالعکس
 • پرستاری و مراقبت از سالمند وبیمار
 • مراقبت از بیماران ICU
 • مراقبت از بیماران بی تاب وبی قرار
 • مراقبت و نگهداری از سالمند و بیمار در بیمارستان
 • نگهدار بیمار در بیمارستان توسط پرسنل کار آزموده و متعهد و مجرب
 • اعزام نرس – پرستار – بهیار و کمک بهیار و مراقب معمولی

از ما مشاوره رایگان بگیرید