تست alt

پرستار بیمار

یکی از خدمات حرفه ای که توسط موسسه پرستاری توانبخش عرضه می شود ارائه پرستار بیمار است. پرستار بیمار برای شرایط مختلف و افراد مختلف با ویژگی های گوناگون ارائه می گردد. در موسسه توابخش تلاش کرده ایم تا خدماتی با کیفیت بالا ارائه نماییم تا بتوانیم رضایت مشتریان محترم را به دست آوریم. در همین راستا برای افزایش کیفیت خدمات پرستاری با توجه به شرایط بیمار شما و نحوه مراقبت از او بهترین پرستار بیمار به شما اختصاص خواهد یافت. در ادامه در مود خدماتی که در مورد پرستار بیمار ارائه می شود بیشتر توضیح خواهیم داد.

پرستار بیمار شبانه روزی

پرستار-بیمار-شبانه-روزی

برخی بیماران نیاز به مراقبت شبانه روزی دارند. ممکن است به دلیل شرایط خاص بیماری و سایر موارد بیمار شما نیاز داشته باشد تا یک نفر تمام مدت کنار او بوده و مراقبش باشد. در این مواقع پرستار بیمار شبانه روزی بهترین انتخاب برای شماست. ممکن است خود شما بتوانید در خانه و کنار بیمار باشید. اما کارهایی که لازم است برای بیمار انجام دهید به صورت فردی و به تنهایی میسر نباشد. به طور مثال مراقبت از بیمارانی که هوشیاری کمتری دارند و یا به هر دلیلی نمی توانند حرکت کنند بسیار سخت است. ممکن است بخواهید او را به حمام ببرید یا جابه جا کنید. ممکن است به تنهایی نتوانید این کارها را انجام دهید. همچنین ممکن است در هر ساعتی از شبانه روز نیاز باشد تا او را به دستشویی ببرید. در این صورت یک پرستار بیمار شبانه روزی می تواند همیشه کنار شما و بیمار بوده و در کارها به شما کمک نماید.

پرستار بیمار شبانه روزی در بیمارستان

وجود یک پرستار بیمار در بیمارستان می تواند جای خالی همراه بیمار را برای او پر نماید. ممکن است بیمار شما به هر دلیلی نیاز به مراقبت بیشتری داشته باشد. در این صورت نیاز است تا یک نفر به عنوان همراه در بیمارستان کنار او باشد. در بیشتر مواقع یکی از نزدیکان در بیمارستان می ماند تا در صورتی که بیمار کاری داشته باشد برایش انجام دهد. همچنین احساس تنهایی نکند و یک هم صحبت داشته باشد. اگر شما به دلیل مشغله کاری و یا هر مورد دیگری نمی توانید در بیمارستان کنار بیمارتان بمانید می توانید برای پر کردن جای خالی همراه برای او از یک پرستار بیمار استفاده نمایید.

پرستار بیمار شبانه روزی در منزل

پرستار بیمار شبانه روزی در منزل

برخی افراد ترجیح می دهند تا بیمار آنها حتی با شرایط خاص در منزل نگهداری شود. آنها با دستورات پزشک مراقبت های لازم را در منزل از او انجام می دهند. نگهداری از بیمار در منزل سخت تر و حساس تر است. چرا که ممکن است هر لحظه نیاز به مراقبت های جدی داشته باشد. طبیعی است که ما نمی توانیم مانند پرستاران یک بیمارستان موارد مراقبتی را برای او به عمل آوریم. از طرفی حضور بیمار در منزل باعث می شود تا احساس راحتی بیشتری کند. این که اطرافیانش کنار او باشند و در خانه خودش باشد باعث می شود روحیه بهتری برای مبارزه با بیماری داشته باشد.

برای بیماران حساسی که به هر دلیلی در منزل نگهداری می شوند و نیاز به مراقبت زیادی دارند وجود یک پرستار شبانه روزی در منزل توصیه می شود. وجود چنین فردی باعث می شود تا بخشی از دغدغه اطرافیان و نگرانی های آنها در مورد نگهداری از بیمار کمتر شود. همچنین در مراقبت از او با سختی کمتری رو به رو می شوند

از ما مشاوره رایگان بگیرید