خدمات پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل

هنگامی که مشکلات جدی و مزمن سلامتی بر سلامت و زندگی کسی که دوستش دارید تأثیر می‌گذارد، ممکن است فکر کنید تنها گزینه، زندگی مشترک با فرد مورد نظر زیر یک سقف یا خانه سالمندان است؛ اما باید بدانید که گزینه سومی هم در دسترس شما قرار دارد و آن هم، استفاده از خدمات پرستاری در منزل است.

بله درست شنیدید این امکان وجود دارد و شما می‌توانید با استخدام یک پرستار از خدمات پرستاری در منزل شبانه‌روزی یا موقت استفاده کنید و استرس انتقال به خانه سالمندان را به کسانی که دوستشان دارید، وارد نکنید.

زندگی در خانه و کاشانه خود بزرگ‌ترین و مؤثرترین اهرم ما در بهبودی فرد بیمار و احیای سلامت روحی و روانی وی است. موسسه پرستاری توانبخش اقدام به ارائه خدمات پرستاری در منزل می‌کنند و به شما کمک می‌کنند تا از بیماران خود در خانه خودشان مراقبت کنید.

استخدام یک پرستاری برای بیمار به‌صورت شبانه‌روزی، در مقایسه با انتقال وی به خانه سالمندان یا بستری کردن وی در بیمارستان، مزایای فوق‌العاده‌ای دارد که موضوع اصلی مورد بحث ما در این مقاله را تشکیل خواهند داد. اگر شما هم در مورد خدمات پرستاری در منزل و تعرفه خدمات پرستاری در منزل کنجکاو هستید، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

خدمات پرستاری در منزل تهران

دامنه خدمات مراقبت‌های بهداشتی خانگی که یک بیمار می‌تواند در خانه دریافت کند نامحدود است. بسته به وضعیت هر بیمار، مراقبت‌ها می‌تواند از مراقبت‌های پرستاری تا خدمات پزشکی تخصصی، مانند پرسه‌های نمونه‌گیری و آزمایشگاهی را شامل شود.

شما و پزشکتان برنامه مراقبتی و خدماتی را که ممکن است در خانه به آن نیاز داشته باشید تعیین می‌کنید و سپس با توجه به موارد مورد توافق، یک پرستار شبانه‌روزی را استخدام می‌کنید. خدمات پرستاری در منزل و مراقبت از بیمار یا فرد سالمند در منزل می‌تواند است شامل موارد زیر باشد:

پرستار سالمند در منزل

پرستاری سالمند در منزل

 

مسائل تحرک و چالش‌های فیزیکی که بسیاری از سالمندان با آن روبرو هستند، باعث می‌شود که انتقال به یک مرکز درمانی برای آن‌ها با چالش‌ها و دشواری‌های خاصی همراه باشد. از همین رو، بسیاری از سالمندان و خانواده آن‌ها تصمیم به استخدام یک پرستار سالمند در منزل می‌گیرند و تا زمانی که ممکن است در خانه‌های خود می‌مانند.

پرستاران خانگی این امر را امکان‌پذیر کرده و بهترین گزینه برای بیماران مسن هستند. خدماتی مانند آشپزی، فیزیوتراپی و انجام حرکات ورزشی، هم‌صحبتی و خواندن کتاب، شستن ظرف‌ها و لباس‌ها، انجام خریدهای خانه، چک کردن علائم حیاتی بیمار مانند نبض، تنفس، فشار خون و دمای بدن به‌صورت مرتب، گرفتن آزمایش‌های لازم، ارائه گزارش سلامت بیمار به پزشک مربوطه و در نهایت انتقال سالمند به بیمارستان در صورت نیاز، از جمله وظایفی است که می‌تواند در لیست خدمات پرستاری در منزل برای سالمندان حضور داشته باشد.

برای بهره‌مند شدن از خدمات پرستاری در منزل تهران، می‌توانید با کارشناسان و مشاوران مؤسسه توانبخش در تماس باشید.

پرستار بیمار در منزل

پرستار بیمار در منزل

پرستارانی که برای ارائه پرستار بیمار در منزل به‌صورت شبانه‌روزی استخدام شده‌اند، ارزیابی‌های پزشکی موردنیاز و نظارت بر علائم حیاتی را در خانه انجام داده و با ارائه گزارش مستقیم به پزشک معالج، پزشک و بیمار را به هم مرتبط کرده و وضعیت سلامت و بهبودی بیمار را در اختیار پزشک قرار می‌دهند.

پشتیبانی روحی و روانی از بیمار، کمک به تغذیه، اکسیژن درمانی، رسیدگی به تغذیه، نظارت بر مصرف دارو به مقدار لازم و در زمان مقرر، انجام تزریقات موردنیاز، ترتیب دادن قرار ملاقات با پزشک و گرفتن نمونه‌ها و آزمایش‌های لازم از جمله وظایفی است که خدمات پرستاری در منزل به شما ارائه می‌دهد.

زمانی که بیمار یا مسن هستید، نقل مکان به بیمارستان برای شما دشوار است. علاوه بر این، مراجعه به بیمارستان و مواجهه با فضای ن برای بسیاری از بیماران ناخوشایند و ترسناک است. همین موضوع روی روح و روان بیمار تأثیر سوء گذاشته و بهبودی وی را کند می‌کند.

برای برخورداری از خدمات پرستاری در منزل تهران و برای کمک به امنیت روانی بیمار خود، می‌توانید از خدمات مؤسسه توانبخش استفاده کنید؛ موسسه توانبخش با بیش از 20 سال سابقه در زمینه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل همراه شما هست.

پرستار کودک در منزل

برای والدین بسیار مهم است که بهترین پرستار بچه را برای کودکان کوچک خود پیدا کنند. خانه و خانواده جایی است که باید از نوزادان و کودکان خردسال بیمار مراقبت کرد. انتقال کودکان به بیمارستان می‌تواند تبعات سنگینی داشته باشد و بر روان آن‌ها تأثیر منفی بگذارد.

پرستاری کودک در منزل

پرستار کودک در منزل به‌عنوان یک پرستار کودک حرفه‌ای آموزش‌دیده است، وظایف مراقبت از کودک را به‌خوبی می‌داند و با هر کودک با توجه به شرایط و نیازهای همان کودک برخورد می‌کند.

خدمات پرستاری در منزل تهران که توسط مؤسسه توانبخش ارائه می‌شود، به‌صورت حرفه‌ای از کودکان در تمام سنین، از نوزادان گرفته تا آن‌هایی که به مدرسه می‌روند، مراقبت می‌کند و می‌تواند خدمات مناسب برای گروه‌های سنی خاص یا کودکان با نیازهای ویژه را ارائه دهد. بر اساس توافق با والدین، خدمات پرستاری که مؤسسه توانبخش ارائه می‌دهد هم به رشد فرزند شما کمک می‌کند و هم به شما کمک می‌کند تا زمان آزادی را برای خود پیدا کنید. برای بهره‌مندی از خدمات پرستاری در منزل تهران و آگاهی از تعرفه خدمات پرستاری در منزل تنها کافی است با مشاوران مؤسسه توانبخش در تماس باشید.

مزایای مراقبت پرستاری در منزل چیست؟

خدمات پرستاری در منزل مزایای بسیاری دارد. مراقبت از بیمار در منزل علاوه بر راحت بودن نسبت به بستری شدن در بیمارستان یا آسایشگاه، به بهبودی زودتر بیمار نیز کمک می‌کند، زیرا مشخص شده است که افراد در محاصره نزدیکان خود، روند بهبودی را سریع‌تر طی می‌کنند.

با استخدام یک پرستار در منزل، شما از شر بیماری‌های واگیردار و عفونی مراکز درمانی در امان خواهید بود. همچنین پرستاری که در منزل شما حضور دارد، تنها وظیفه پرستاری از بیمار شما را برعهده دارد و این مورد، منجر به افزایش تمرکز پرستار و بالا رفتن کیفیت خدمات وی می‌شود.

خدمات پرستاری در منزل تهران با موسسه پرستاری توانبخش

مؤسسه پرستاری توانبخش با سابقه طولانی ۲۰ ساله و فعالیت تخصصی در این زمینه، خدمات پرستاری از سالمند در منزل، پرستاری از کودک در منزل و پرستاری از بیماران خاص در منزل را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می‌کند. مؤسسه پرستاری توان بخش پرسنل خود را با به‌روزترین متدهای روز دنیا آموزش می‌دهد و نظارت دقیقی بر نحوه اجرای قرارداد‌ها دارد. این مؤسسه تمام مجوزهای لازم جهت ارائه خدمات پرستاری در منزل تهران را دارد و با شناسه ملی و کد اقتصادی، موسسه معتبری محسوب می‌شود.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل تهران

هزینه خدمات پرستاری مراقبت در منزل بسته به بحرانی بودن بیماری، منطقه مسکونی، لیست خدمات موردنیاز و مدت زمان خدمات مورد نظر متفاوت است. با این وجود، هزینه خدمات پرستاری در منزل در مقایسه با بستری شدن در بیمارستان مقرون به صرفه تر  است. با نگاهی به مزایای خدمات پرستاری در منزل، با راحتی می‌توان دریافت که استخدام یک پرستار شبانه‌روزی یا موقت بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

برای آگاهی از تعرفه خدمات پرستاری در منزل مؤسسه توانبخش می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

سندروم پیش از قاعدگی (PMS) چیست؟ چگونه PMS را درمان کنیم؟

سندرم پیش از قاعدگی یا در واقع همان پی ام اس (PMS) باعث ایجاد تغییرات…

بیشتر بخوانید

چگونه زودتر پریود شویم؟ بهترین روش‌های بازکننده قاعدگی

چرخه‌های قاعدگی هر فرد با فرد دیگر می‌تواند متفاوت باشد. با این حال اگر چند…

بیشتر بخوانید

ناراحتی معده باعث خشکی دهان میشود؟

ممکن است در طول روز با خشکی شدید دهان مواجه شوید. به‌طوری‌که گویا دهان و…

بیشتر بخوانید

درمان قاعدگی نامنظم در منزل

قاعدگی نامنظم یکی از مشکلات شایعی است که اکثر خانم‌ها به آن دچار می‌شوند. این…

بیشتر بخوانید

درمان حساسیت فصلی تابستان در طب سنتی

حساسیت فصلی به فعال شدن سیستم ایمنی بدن در مقابل آنتی‌ژن‌هایی گفته می‌شود که عملاً…

بیشتر بخوانید

پرستار در منزل

خدمات پرستار در منزل به کمک پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای انجام می‌شود. ما با…

بیشتر بخوانید