قیمت پرستار بچه (قیمت پرستار کودک)

یکی از مهمترین دسته‌های خدمات پرستاری در موسسه توانبخش ارائه پرستار کودک در منزل برای نگهداری از کودکان و فرزندان خردسال شما می‌باشد. امروزه بسیاری از مادران شاغل دغدغه این را دارند که در نبود آن‌ها و ساعت‌هایی که در منزل نیستند نگهداری از فرزند آن‌ها چه می‌شود. بسیاری از خانواده‌ها فرزند خود را به مهدکودک می‌فرستند یا از اطرافیان می‌خواهند در ساعت اداری از فرزندشان نگهداری کند، اما همین مساله بردن و آوردن کودک از خانه به محلی که قرار است از کودک نگهداری شود وقت زیادی از آن‌ها تلف می‌کند.

اما انتخاب یک پرستار کودک که از فرزند و بچه کوچک شما نگهداری کند می‌تواند بهترین انتخاب باشد. زیرا دیگر نیازی نیست وقت زیادی را در رفت و آمد صرف نمایید، با وجود قیمت پرستار بچه بسیار مناسب در موسسه توانبخش دیگر دو راهی انتخاب به خاطر هزینه‌ها و مسائل دیگر تا حد زیادی ساده می‌شود.

مزایای پرستار بچه توانبخش

  • پرستاران متعهد و مسئولیت‌پذیر

یکی از مزایای انتخاب پرستار کودک از توانبخش مجموعه کاملی از پرستاران بسیار متعهد و مسئولیت‌پذیر می‌باشد. برای افزایش کیفیت خدمات پرستاری در آزمون و خطاهای بسیار تنها افراد متعهد در توانبخش باقی ماندند تا بتوانند رضایت مشتریان محترم را به ارمغان بیاورند. با وجود این مجموعه ارزشمند از پرستاران، قیمت پرستار بچه در توانبخش نسبت به بسیاری مراکز دیگر پایین‌تر است، باشد که بتوانیم رضایت شما مشتریان محترم را بیش از پیش حفظ نماییم.

  • پرستار بچه دلسوز و مهربان

کودکان نیاز به توجه دارند، آن‌ها دوست دارند تا مورد محبت و دوست داشتن دیگران قرار بگیرند به همین خاطر است که بسیاری از آن‌ها به پدر و مادر خود وابسته می‌شوند، زیرا پدر و مادر نهایت مهربانی و ایثار را برای فرزندان خود به کار می‌گیرند. انتخاب یک پرستار بچه دلسوز و مهربان که در نبود مادر بتواند کنار او باشد می‌تواند خلا بزرگ دوری از مادر را تا حد زیادی برطرف نماید. با وجود پایین بودن قیمت پرستار بچه در توانبخش تمام پرستاران این مجموعه نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا با کودک با دلسوزی و محبت رفتار کنند، به همین خاطر پس از مدت کوتاهی رابطه خیلی خوبی بین پرستاران و فرزند شما شکل می‌گیرد.

  • پرستار باتجربه

یکی از مسائلی که در زمینه واکنش درست در مقابل رفتار کودکان وجود دارد این است که آن‌ها پیچیدگی‌های زیادی دارد، افراد باتجربه می‌دانند که در مقابل رفتار کودک چه واکنشی نشان دهند. همچنین می‌دانند در نگهداری از او چه تکنیک‌هایی را به کار ببرند تا کودک در کنار آن‌ها ساعات خوشی داشته باشد و تربیت درستی شود، یکی از مسائلی که در استخدام پرستاران در توانبخش مورد نظر مدیریت این مجموعه قرار دارد این است که افراد باتجربه اولویت بیشتری داشته باشند. پایین بودن قیمت پرستار بچه با وجود این همه تجربه یکی از مزیت‌های توانبخش است، مشتریان نیز از وجود چنین بستری برای ارائه خدمات پرستاری رضایت بالایی داشته‌اند که باعث افتخار ما می‌باشد.

مطالب پیشنهادی: کاهش تب کودکان

پرسش‌های رایج

  • ببخشید قیمت پرستار کودک که از بچه کوچک با معلولیت جسمی نگهداری کند چقدر است؟

بهتر است بیشتر در مورد معلولیت و سن او توضیح داده شود، قیمت پرستار بچه با معلولیت کم و زیاد ممکن است قدری متفاوت باشد. پیشنهاد می‌شود در این مورد با کارشناسان توانبخش تماس بگیرید.

  • آیا پرستاری که از بچه بیش فعال نگهداری کند دارید؟ قیمت پرستار کودک با این شرایط چه مقدار است؟

اینکه فرزند شما چقدر بیش فعال است و آیا از دارو استفاده می‌کند یا خیر می‌تواند در قیمت پرستار بچه برای شما تاثیرگذار باشد. همچنین بهتر است جنسیت بچه و سن او را بفرمایید، همچنین این که میزان بیش فعالی چقدر است، جهت کسب اطلاعات دقیقتر با کارشناسان توانبخش تماس بگیرید.

  • قیمت پرستار بچه‌ای که فرزندم را به پارک و سینما ببرد را می‌خواستم. آیا قیمت این پرستار با پرستاری که در منزل از او نگهداری کند متفاوت است؟

بدیهی است که بردن بچه کوچک به بیرون از منزل مسئولیت بیشتری دارد، پس طبیعی است که قیمت پرستار بچه با این شرایط بیشتر خواهد بود. البته سن کودک و جنسیت او نیز اهمیت دارد همچنین اینکه چند بار تمایل دارید بچه شما به بیرون از منزل برای گردش و تفریح برده شود.

  • نحوه محاسبه قیمت پرستار بچه به چه صورت هست؟ آیا بر اساس روز کاری هست یا ساعتی؟

بر اساس نیاز شما و مدل کاری، هزینه‌ها سنجیده می‌شود به طور مثال ممکن است تنها به چند ساعت نگهداری از کودک در ماه نیاز داشته باشید. در این صورت قیمت پرستار بچه بر اساس تعداد ساعت محاسبه خواهد شد ولی معمولا روزانه و ماهانه می‌باشد، این با توجه به شرایط شما متفاوت خواهد بود.

  • پرستاری نیاز دارم که به فرزندم آموزش‌هایی بدهد، آیا چنین پرستاری دارید؟ قیمت پرستار کودک با این مشخصات چقدر است؟

بهتر است نوع آموزش مورد نظر شما مشخص شود و قدری در این باره توضیح ارائه فرمایید. بله امکان اینکه به فرزند شما آموزش‌هایی داده شود وجود دارد. اما بستگی به آموزشی دارد که مدنظر شماست. اگر تخصصی باشد باید امکان سنجی شود. بهتر است با کارشناسان توانبخش تماس بگیرید تا در این مورد بهتر شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.