پرستار بیمار در منزل جنوب تهران

شهر تهران، شهر شلوغی است؛ تمام افراد مشغله زیادی در این شهر دارند که رسیدگی به عزیزان بیمار را سخت می‌کند. علاوه بر آن درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های این شهر همیشه شلوغ است که باعث می‌شود آلودگی عفونی در آن زیاد باشد و هم باعث می‌شود پرستاران این مراکز توانایی رسیدگی مناسب به بیماران را نداشته باشند.

پرستار بیمار در منزل، به شما کمک می‌کند تا با آسودگی هرچه تمام به مشغله خود برسید و عزیز بیمار خود را در آرامش خانه به دست پرستار حرفه‌ای بسپارید. پرستار بیمار در منزل جنوب تهران تمامی رسیدگی‌هایی که شما نیاز داشته باشید را به بیمار ارائه می‌دهد و برای روند بهبودی با پزشک بیمار در ارتباط خواهد بود.

موسسه پرستاری توانبخش با اعزام 24 ساعته پرستار بیمار در منزل، آماده ارائه خدمات پرستاری در منزل جنوب تهران به شما عزیزان است. شما تنها کافی است از طریق مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران این موسسه در تماس باشید تا طبق شرایط شما پرستار بیمار در منزل جنوب تهران اعزام شود.

پرستار بیمار در منزل تهران چه کمکی به شما می کند؟

پرستار بیمار در منزل تهران چه کمکی به شما می‌کند؟

به جای این سوال باید بپرسیم شما چه کمکی نیاز دارید؟ شما نیاز دارید پرستار بیمار در جنوب تهران چه وظایفی داشته باشد؟ موسسه پرستاری توانبخش طبق شرایط شما قرارداد را عقد می‌کند و پرستار بیمار در منزل جنوب تهران را برای شما اعزام می‌کند.

در ادامه بیان می‌کنیم که پرستار بیمار در جنوب تهران چه وظایفی می‌تواند داشته باشد.

 1. کنترل علائم حیاتی بیمار: پرستاران با کنترل علائم حیاتی بیمار و آمادگی خود در صورت وقوع شرایط وخیم به بیمار کمک خواهند کرد.
 2. رسیدگی به بیمار و مراقبت‌های بالینی: پرستار با توجه به دستور دکتر شرایط بهبودی بیمار را فراهم می‌کند. زمان داروها را به خاطر دارد، رژیم غذایی مناسب را به بیمار می‌دهد و در کل شرایط را برای بهبودی بیمار فراهم می‌کند.
 3. حمایت عاطفی از بیمار: همان‌طور که گفتیم با توجه به مشغله زیاد افراد در شهر تهران، افراد توانایی بازدید مرتب از عزیز بیمار خود را ندارند، در این شرایط که فرد بیمار شاید دچار چالش‌های عاطفی شود که پرستار به او کمک خواهد کرد.
 4. پخت‌وپز: به درخواست عزیز بیمار، پرستار برای پخت‌وپز طبق برنامه غذایی که دکتر یا عزیزان بیمار به او داده‌اند اقدام خواهد کرد. پرستاران موسسه توانبخش در این زمینه آموزش دیده‌اند و غذای مناسبی به بیمار خواهند داد.
 5. بهداشت بیمار: با توجه به درخواست عزیزان بیمار، پرستار توانایی شست‌وشوی بیمار را هم خواهد داشت. این شرایط مخصوصا در افرادی که مشکل حرکتی دارند به شدت کمک‌کننده خواهد بود.
 6. اوقات فراغت بیمار: پرستار بیمار همچنین می‌تواند برای اوقات فراغت بیمار، او را با توجه به دستور پزشک بیرون از منزل ببرد یا در منزل به سرگرمی‌هایی برای بیمار بپردازد.
 7. آموزش حرکاتی برای تندرستی و بهبود سریع‌تر
 8. انجام انواع پانسمان‌ها و تعویض آن

مزیت استخدام پرستار بیمار در منزل جنوب تهران از موسسات معتبر پرستاری

مزیت استخدام پرستار بیمار در منزل جنوب تهران از موسسات معتبر پرستاری

موسسات معتبر، همچون موسسه پرستاری توانبخش سابقه فعالیت بالایی داشته و کادر مجرب و حرفه‌ای با مدرک معتبر را در اختیار دارند. این موسسات به صورت دوره‌ای تمام کادر خود را آزمایش و بررسی می‌کنند و همچنین در هنگام قرارداد با آن‌ها در ارتباط خواهند بود.

موسسه پرستاری توانبخش به شما این امکان را می‌دهد در صورت نارضایتی از پرستار به هر دلیلی پرستار دیگری را جایگزین کنید؛ همچنین تضمین خواهند کرد که با توجه به قرارداد بین شما و موسسه پرستاری، پرستار تمامی وظایف خود را به بهترین شکل انجام خواهد داد.

اعزام 24 ساعته پرستار در منزل جنوب تهران توسط موسسه پرستاری توانبخش

در متن توضیح دادیم که پرستار  بیمار جنوب تهران چه کمکی به شما می‌کند و چرا به آن نیاز دارید. همچنین دلایل استخدام پرستاران از موسسات معتبر را برای شما بیان کردیم. موسسه پرستاری توانبخش با بیش از 20 سال سابقه در زمینه پرستاری و پزشکی آماده ارائه خدمات تزریقات در منزل، پرستار سالمند در منزل و تمامی خدمات پرستاری و پزشکی که شما در منزل نیاز دارید، می‌باشد. شما تنها کافی است از طریق مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران ما در تماس باشید.

نجمه خنجری
گرد آورنده

نجمه خنجری

از ما مشاوره رایگان بگیرید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *