پرستار سالمند در شرق تهران (پرستار در منزل و بیمارستان)

پرستار سالمند در شرق تهران، خدمت نوینی است که مؤسسه توانبخش برای شما عزیزان فراهم کرده است. اگر در شرق تهران زندگی می‌کنید، به راحتی می‌توانید از خدمات پرستار سالمند در شرق تهران توانبخش بهره‌مند شده و نیازهای خود را پوشش دهید.

پرستاری سالمندان یک حرفه است که فرد را در ارائه مراقبت و خدمات به سالمندان کمک می‌کند. پرستاران سالمندان مسئولیت‌های مراقبتی و پشتیبانی از سالمندان را برعهده دارند و به آن‌ها در انجام فعالیت‌های روزمره، نگهداری از سلامتی، مدیریت داروها، توجه به تغذیه صحیح، پوشش دادن نیازهای عاطفی و اجتماعی و فعالیت‌های رفاهی کمک می‌کنند.

جهت گرفتن پاسخ برای هر گونه پرسش در مورد پرستار سالمند در شرق تهران، تنها کافی است با مشاوران و کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

مراقبت و نگهداری سالمند در شرق تهران

پرستار سالمند در شرق تهران خود شامل خدمات مختلفی است که مؤسسه توانبخش به شما ارائه می‌کند. پرستار سالمند در شرق تهران باید دارای مهارت‌های زبانی و ارتباطی قوی باشد، صبوری، حمایت روانی و همدلی را به سالمندان ارائه دهد و قادر باشد در شرایط فشار و وضعیت‌های اضطراری عملکرد مناسبی داشته باشد.

پرستارانی که مؤسسه توانبخش برای مراقبت از سالمند عزیز شما استخدام می‌کند، تمام فاکتورهای لازم را داشته و پرستاری از انواع سالمند مانند پرستاری سالمند آلزایمری، پرستاری سالمند پوشکی و پرستاری سالمند سالم را برعهده می‌گیرند.

پرستار سالمند در منزل شرق تهران

مزایای استفاده از خدمات پرستار سالمند در منزل شرق تهران عبارت‌اند از:

 1. راحتی در منزل: سالمندان معمولاً به محیط خانه خود عادت دارند. با داشتن پرستار در منزل، آن‌ها می‌توانند در محیط آرام و آشنای خود بمانند و احساس راحتی بیشتری داشته باشند.
 2. حفظ استقلال: با داشتن پرستار در منزل، سالمندان می‌توانند در محیط آشنا و صمیمی خود، زندگی مستقلی داشته باشند و کارهای روزمره خود را به‌ صورت مستقل انجام دهند. این باعث افزایش اعتمادبه‌نفس و حفظ استقلال آن‌ها می‌شود.
 3. مراقبت حرفه‌ای: پرستاران سالمندان در منزل شرق تهران، مهارت‌های لازم برای مراقبت از سالمندان را دارند. آن‌ها می‌توانند به‌درستی داروها را به سالمند ارائه داده، علائم غیرعادی در سلامتی را تشخیص دهند و در صورت لزوم با پزشکان و سایر متخصصان بهداشتی تماس برقرار کنند.
 4. ارتباط اجتماعی: حضور یک پرستار در خانه به سالمندان فرصتی می‌دهد تا با یک فرد دیگر ارتباط برقرار کنند. این امر باعث می‌شود احساس تنهایی و انزوا در سالمندان کاهش ‌یابد و ارتباطات اجتماعی آن‌ها را تقویت می‌کند.
 5. امنیت و آرامش خانه: حضور پرستاران موسسه توانبخش در منزل می‌تواند برای خانواده سالمندان نیز آرامش و اطمینان‌بخش باشد. این امر می‌تواند نگرانی‌های خانواده سالمندان درباره مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی سالمندان را کاهش دهد.

باید بدانید که مزایای استفاده از پرستار سالمند در منزل شرق تهران بستگی به نیازها و شرایط شخصی هر فرد و خانواده او دارد. برای تصمیم‌گیری بهتر، می‌توانید با مشاورین مؤسسه توانبخش مشورت کنید.

پرستار سالمند آلزایمری در شرق تهران

پرستار سالمند در شرق تهران برای سالمندان آلزایمری

پرستاری کردن از افراد سالمندی که با بیماری آزاردهنده آلزایمر دست به گریبان هستند، سختی و مشکلات خاص خود را دارد. علاوه‌ بر این، پرستار سالمند آلزایمری در شرق تهران که قرار است وظیفه مراقبت از سالمندهای آلزایمری را عهده‌دار شود، باید آموزش‌های خاصی را گذرانده و مهارت‌های منحصربه‌فردی را با توجه به شرایط سالمند، داشته باشد. بیماری آلزایمر بیماری است که تأثیر مخربی بر حافظه، تفکر و رفتار فرد دارد و در طول زمان تدریجی و پیشرونده می‌شود.

وظایف یک پرستار سالمند مبتلا به آلزایمر در شرق تهران

 1. ارائه مراقبت‌های فیزیکی و روانی دائمی و مستمر به سالمندان آلزایمری، از جمله کمک در بهداشت شخصی، استحمام، لباس‌پوشیدن و تغییرات مربوط به بدن.
 2. ارائه مراقبت‌های پشتیبانی و کمک به سالمندان در انجام فعالیت‌های روزانه مانند خوردن، نوشیدن، استفاده از توالت و حرکت.
 3. برنامه‌ریزی و ارائه فعالیت‌های تحریک ذهنی و حرکتی برای نگهداری و بهبود عملکرد ذهنی سالمندان آلزایمری.
 4. مدیریت ممتد داروها و نظارت بر نحوه مصرف آن‌ها.
 5. ارائه مراقبت‌های تغذیه‌ای مناسب برای حفظ و بهبود وضعیت تغذیه سالمندان آلزایمری.
 6. مراقبت‌های ویژه در مورد مدیریت رفتارهای ناگواری که ممکن است از سوی شخص سالمند سر بزند، مانند پرخاش‌های لفظی تهاجم‌آمیز یا رفتار‌های تکراری.

پرستاران سالمندان آلزایمری باید دارای صبوری، احترام، ارتباط مؤثر و توانایی مدیریت استرس باشند. همچنین، فهم و شناخت درست از بیماری آلزایمر و تکنیک‌های مراقبتی مناسب نیز برای ارائه بهترین مراقبت و پشتیبانی به سالمندان آلزایمری بسیار مهم است. فاکتوری که توسط مؤسسه توانبخش در هنگام استخدام پرستار سالمند در شرق تهران برای سالمندان آلزایمری، به‌درستی لحاظ می‌شود.

پرستار سالمند پوشکی در شرق تهران

پرستار سالمندان پوشکی به مراقبت و خدماتی اشاره دارد که برای سالمندانی که نیاز به پوشک یا محصولات پوشیدنی مشابه دارند، ارائه می‌شود. پرستار سالمند پوشکی مسئولیت‌هایی را در ارائه مراقبت‌های بهداشتی و تمیزی پوشک و راحتی سالمندان به عهده دارند.

وظایف یک پرستار سالمند پوشکی در شرق تهران

 • پوشاندن و تعویض پوشک‌ها: پرستاران سالمندان پوشکی مسئول پوشاندن و تعویض پوشک‌ها در سالمندانی هستند که نیاز به پوشک دارند. آن‌ها باید مطمئن شوند که پوشک‌ها به درستی پوشیده شده و سالمند در راحتی و تمیزی کامل قرار دارد.
 • مراقبت از پوست: پرستاران سالمندان پوشکی باید مراقبت و نظافت پوست سالمند را بررسی کنند و هرگونه تحریک، التهاب یا عفونت را در اسرع وقت تشخیص دهند. آن‌ها باید پوست سالمند را با محصولات مناسب تمیز کنند و از آسیب‌رسیدن به پوست وی جلوگیری کنند.
 • مدیریت تغییرات پوشک: در صورت لزوم، پرستاران باید تغییرات پوشک را مدیریت کنند و آن را تعویض کنند. آن‌ها باید نشانه‌های تغییر پوشک را شناسایی کرده و به صورت منظم پوشک را تعویض کنند.
 • نظارت بر مایعات و تغذیه: پرستاران باید میزان مایعات مصرفی سالمند را نظارت کرده و اطمینان حاصل کنند که سالمند دریافتی کافی و مناسبی از مایعات و تغذیه مفید دارد.
 • حمایت از راحتی و رفاه سالمند: پرستاران باید در ارائه حمایت و راحتی لازم به سالمندان پوشکی تلاش کنند. این وظیفه شامل ارائه وسایل راحتی مانند تشک‌های ویژه، صندلی‌های موقت و تسهیلات بهداشتی است.

پرستاران سالمندان پوشکی باید با دقت و حساسیت کامل به نیازها و محدودیت‌های سالمندان پوشکی رسیدگی کنند و با مراقبت دقیق، احساس آرامش و امنیت بهداشتی کاملی را به آن‌ها تزریق کنند.

پرستار سالمند سالم در شرق تهران

پرستار سالمند سالم به مراقبت و خدماتی اشاره دارد که به سالمندانی ارائه می‌شود که وضعیت سلامتی نسبتاً خوبی دارند و نیاز به مراقبت‌های پیچیده یا خاصی ندارند. پرستاران سالمندان سالم مسئولیت‌هایی را در مراقبت و پشتیبانی از سالمندان در جهت حفظ سلامتی و بهبود کیفیت زندگی آن‌ها دارند.

وظایف یک پرستار سالمند سالم در شرق تهران

 • پشتیبانی در مراقبت‌های روزمره مانند کمک در بهداشت شخصی، استحمام، لباس‌پوشیدن، نظافت خانه و دیگر مراقبت‌های روزانه.
 • مدیریت داروها: پرستار سالمند در شرق تهران باید نظارت کند که سالمندان داروهای‌شان را به طور منظم و به درستی مصرف کنند.
 • مانیتورینگ و نظارت: پرستاران باید سلامتی و وضعیت عمومی سالمندان را نظارت کنند و هر تغییری در وضعیت سلامتی آن‌ها را به پزشک مربوطه گزارش دهند. آن‌ها باید علائم و نشانه‌های ناگوار را تشخیص دهند و برای مدیریت مناسب اقدام کنند.
 • حمایت روانی و اجتماعی: پرستار سالمند در شرق تهران برای سالمندان سالم، باید با سالمندان برای مقابله با احساسات منفی، افسردگی، تنهایی و اضطراب همدردی کرده و راهنمایی‌های لازم را ارائه دهند. پرستار می‌تواند و باید همدم سالمند در منزل و بیمارستان شرق تهران باشد.

پرستار سالمند در بیمارستان شرق تهران

پرستار سالمند در شرق تهران در بیمارستان

پرستار سالمند در بیمارستان شرق تهران مسئولیت مراقبت و خدمات به سالمندانی را دارند که در بخش‌های سالمندان بیمارستان بستری شده‌اند. در بیمارستان، پرستاران سالمند به مراقبت از سالمندان در تمامی جنبه‌های فیزیکی، روانی و اجتماعی پرداخته و سعی می‌کنند تا بهبودی و راحتی سالمندان را تسهیل کنند.

خدمات پرستار سالمند در بیمارستان شرق تهران از جمله خدماتی است که ارائه می‌شود؛ اما بدون شک مراقبت از سالمندان در محیط گرم، صمیمی و آشنای خانه و در کنار خانواده، تأثیر بسیار بیشتری بر کیفیت زندگی فرد سالمند گذاشته و روند بهبودی وی را تسریع خواهد کرد. خدمت پرستار سالمند در شرق تهران در منزل و بیمارستان را بالاترین استانداردها، از مؤسسه توانبخش بخواهید.

هزینه پرستار سالمند در شرق تهران

هزینه پرستار سالمند در شرق تهران با توجه به فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود و نمی‌توان عدد دقیقی را برای آن عنوان کرد. هزینه پرستار سالمند در شرق تهران با توجه به سبد خدماتی شما، طول مدت مراقبت، ساعات روزانه، صبح، ظهر، عصر یا شب‌کار بودن پرستار، محدوده جغرافیایی محل زندگی شما و کیفیت ارائه خدمات بسته خواهد شد.

برای دریافت تعرفه‌های دقیق و به‌روز پرستار سالمند در شرق تهران، پرسیدن سؤالات و گرفتن مشاوره تلفنی رایگان، می‌توانید با مشاوران و کارشناسان مؤسسه توانبخش در تماس باشید.

نگهداری و مراقبت از سالمند در شرق تهران توسط مؤسسه پرستاری توانبخش

در این مطلب اطلاعات کامل و دقیقی را در مورد مفهوم پرستار سالمند در شرق تهران، لیست خدمات، شرح وظایف، تعرفه‌ها و موارد دیگر به دست آوردیم. برای استخدام یک پرستار سالمند در شرق تهران تنها کافی است تلفن خود را برداشته و با مشاوران و کارشناسان مؤسسه توانبخش به صورت رایگان مشورت و گفتگو کنید.

مزایا و خدمات ممتاز و ویژگی‌های منحصربه فرد مؤسسه توانبخش، دلیل اصلی انتخاب این مؤسسه توسط بسیاری از بیماران است:

 • نظارت دقیق در قرارداد عقد شده
 • تعویض پرستار در زمان پیش آمدن هرگونه مشکل
 • پرستاران مجرب و آموزش دیده
 • دارا بودن تمامی مجوزهای قانونی
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته تلفنی
 • هماهنگ‌سازی مراقبت‌های پرستاری از سالمند در منزل بر اساس نیاز و برنامه روزانه و کاری شما
 • عضو رسمی مراکز همیاری و عضو رسمی انجمن مؤسسات و مراکز مراقبت، نگهداری و پرستاری از سالمند، بیمار و کودک
 • با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان
 • بهترین خدمات در کنار نازل‌ترین قیمت ممکن در سطح تهران
نجمه خنجری
گرد آورنده

نجمه خنجری

از ما مشاوره رایگان بگیرید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *