خدمات پرستاری در منزل شرق تهران

امروزه در شهر تهران با توجه به ترافیک سنگین و مشغول بودن اعضای خانواده، رسیدگی و مراقبت از عزیزانمان کار سخت‌تری نسبت به گذشته شده است؛ همچنین این موضوع که اکثر مراکز درمانی و مراقبتی فضای کافی و توانایی رسیدگی به این حجم از درخواست را ندارند، خدمات پزشکی و پرستار در منزل یک راهکار مناسب به نظر می‌رسد.

موسسه پرستاری توانبخش با بیش از 20 سال سابقه و برخورداری از کادر آموزش‌دیده و مجرب، خدمات پرستاری در منزل شرق تهران را برای شما عزیزان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای مشاوره و راهنمایی در خصوص خدمات موسسه توانبخش از طریق مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران توانبخش در تماس باشید.

برای دسترسی سریع به بخش‌های مختلف مقاله، روی عنوان موردنظر کلیک کنید:

در ادامه این مقاله انواع خدمات پرستاری در منزل شرق تهران را توضیح می‌دهیم و در انتها تعرفه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران را بیان می‌کنیم؛ پس با ما همراه باشید.

انواع خدمات پرستاری در منزل شرق تهران توانبخش

موسسه پرستاری توانبخش با توجه به نیاز شما عزیزان خدمات متنوعی برای خدمات پرستاری در منزل شرق تهران ارائه می‌دهد؛ که حتی می‌توانید با شرایط و معیار خاص شما قرارداد تنظیم و پرستار یا مراقب مورد نظر شما را اعزام کند. برای اطلاعات بیشتر با مشاوران توانبخش از طریق مشاوره تلفنی رایگان در تماس باشید.

انواع خدمات پرستاری در منزل شرق تهران را در ادامه توضیح می‌دهیم پس با ما همراه باشید.

پرستار بیمار در منزل

پرستاری از بیمار در منزل فواید زیادی دارد که می‌توان به محیط آرامبخش منزل و به دور بودن از محیط افسرده‌کننده بیمارستان‌ اشاره کرد. همچنین پرستار بیمار در منزل به صورت تخصصی مراقب بیمار شما است و علاوه بر رسیدگی‌های پزشکی و گزارش دادن به پزشک به وضعیت روحی بیمار شما هم توجه خواهد داشت.

در کل پرستار بیمار در منزل یک کمک بزرگ به خانواده‌ها است که با توجه به مشغله‌های زیاد امروزی بتوانند با خیال راحت‌تری از عزیز بیمار خود مراقبت کنند. البته دقت داشته باشید که پرستار بیمار در منزل می‌تواند وظیفه‌های متفاوتی از جمله پخت‌وپز، رسیدگی به نظافت شخصی و… داشته باشد.

شما برای بیان شرایط و نیازهای مخصوص خود می‌توانید با مشاوران توانبخش در تماس باشید تا از راهنمایی‌های مشاوران ما استفاده کنید و در صورت نیاز از خدمات پرستار در منزل شرق تهران بهره‌مند شوید.

پرستار کودک در منزل شرق تهران

پرستار کودک در منزل شرق تهران

ابتدا باید عنوان کرد که خدمت پرستار کودک در منزل برای تمام افرادی که می‌خواهند در منزل از کودک عزیزشان مراقبت و پرستاری شود مناسب است.

پرستار کودک در منزل با توجه به شرایط شما وظیفه‌اش تعیین می‌شود، ممکن است کودک شما بیمار باشد که پرستار کودک در منزل شرق تهران، با توجه به دستور پزشک به او رسیدگی می‌کند یا شاید نیاز داشته باشید که هنگامی که در خانه نیستید پرستار از کودک‌تان مراقب کند. در این صورت پرستار کودک وظیفه مراقبت از کودک، سرگرم کردن کودک، رسیدگی به پخت‌وپز و نظافت شخصی کودک را می‌تواند داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات پرستاری در منزل شرق تهران و مشاوره از طریق مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران توانبخش در تماس باشید.

پرستار سالمند در منزل شرق تهران

پرستار سالمند در منزل شرق تهران

با بالا رفتن سن بدن بیش از پیش در معرض بیماری‌های مختلف قرار می‌گیرد. همچنین مراقبت از خود و رسیدگی به نظافت خانه یا نظافت شخصی، پخت‌وپز و… سخت‌تر می‌شود. پرستار سالمند در منزل با توجه به درخواست شما می‌تواند مراقب سلامتی جسمی و روحی سالمند عزیزتان باشد.

وظایف پرستار سالمند در منزل می‌تواند نظافت شخصی سالمند، پخت‌وپز، پرکردن اوقات فراغت سالمند و هم‌صحبتی با او برای رسیدگی به وضعیت جسمانی و پیشگیری از بروز مشکلات جسمی و همچنین ارتباط داشتن با پزشک برای گزارش دادن شرایط سالمند و… باشد.

اما شما می‌توانید با توجه به معیار و درخواست خاص خود با مشاوران توانبخش در تماس باشید و درخواست پرستار سالمند در منزل کنید.

موسسه پرستاری توانبخش ارائه‌دهنده خدمات پرستار در منزل شرق تهران

در این مقاله دلیل وجودی خدمات پرستاری در منزل شرق تهران را توضیح دادیم و سعی کردیم انواع این خدمات و وظایف هر کدام را توضیح دهیم. شما می‌توانید برای پرسش هرگونه سوال با مشاوران توانبخش از طریق مشاوره تلفنی رایگان در تماس باشید.

نجمه خنجری
گرد آورنده

نجمه خنجری

از ما مشاوره رایگان بگیرید    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *