پرستار در منزل

یکی از بهترین دسته‌های خدمات پرستاری در توانبخش ارائه انواع پرستار در منزل برای موارد مختلف می‌باشد، برخی از این دسته‌های خدماتی را در ادامه معرفی کرده‌ایم.

برای دسترسی سریع به بخش‌های مختلف مقاله، روی عنوان موردنظر کلیک کنید:

انواع خدمات پرستار در منزل

موسسه پرستاری توانبخش با بیش از 20 سال سابقه در زمینه پرستاری و پزشکی و با پرسنل آموزش دیده و متخصص، خدمت پرستار در منزل را به شما عزیزان در سطح شهر تهران ارائه می‌دهد. برای هرگونه سوال در خصوص خدمت پرستار در منزل با مشاوران موسسه توانبخش در تماس باشید.

در ادامه انواع پرستار در منزل را معرفی و بررسی می‌کنیم.

1- پرستار کودک در منزل

ارائه پرستار در منزل برای نگهداری از کودک همیشه یکی از قوی‌ترین دسته‌های خدمات پرستاری توانبخش بوده است. پرستار کودک در منزل در ساعت‌هایی که شما در منزل نیستید از کودک شما به بهترین وجه ممکن نگهداری خواهد کرد

بسیاری از خانواده‌ها در ساعت‌هایی که در منزل نیستند دغدغه این را دارند که کودکشان چه می‌کند. آیا خطری او را تهدید می‌کند یا خیر. آیا احساس تنهایی می‌کند یا احساس خوبی دارد، بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند تا کودکشان را به مهدکودک ببرند تا در ساعات اداری از او نگهداری کنند اما رفت و آمدهای زیاد در این راه یکی از مسائل خسته‌کننده است.

انتخاب یک پرستار در منزل برای کودک شما می‌تواند گزینه بسیار مناسبی باشد، زیرا دیگر نیازی نیست تا وقت خود را در راه و مسیرهای مختلف هدر بدهید، پرستار در منزل برای نگهداری از کودک در وقت شما بسیار صرفه‌جویی خواهد کرد. همچنین این‌که هزینه زیاد رفت و آمد نیز حذف می‌شود، قیمت پرستار در منزل برای نگهداری از کودک در موسسه توانبخش بسیار مناسب می‌باشد، این مزیت در کنار کیفیت بالای خدمات انتخاب را برای مشتریان راحت‌تر کرده است.

3- پرستار سالمند در منزل

از دیگر خدمات پرستاری موسسه توانبخش ارائه پرستار در منزل برای نگهداری از سالمندان و افراد مسن و ناتوان می‌باشد. پرستار سالمند در منزل توانبخش با تمام وجود تلاش می‌کنند تا از سالمند شما مراقبت و نگهداری کنند. آن‌ها مراقب سلامت روحی و جسمی سالمند شما هستند، در کنار اینکه با آن‌ها بسیار مهربان می‌باشند، انتخاب یک پرستار در منزل برای نگهداری و مراقبت از سالمند شما می‌تواند کیفیت سلامت او را افزایش دهد همچنین خلاء روحی به خاطر تنهایی و بسیاری مسائل دیگر در او بسیار کمرنگ‌تر می‌شود.

نگهداری و احترام به سالمندان در فرهنگ ما ایرانیان جایگاه ویژه‌ای دارد به همین دلیل بسیاری از خانواده‌ها ترجیح می‌دهند که خود از بزرگترهای مسن اطراف و قوم و خویش نگهداری کنند، بسیاری فرزندان به بهترین وجه ممکن از پدر و مادر پیر خود نگهداری می‌کنند، اما آن‌ها نیز پس از اتمام تحصیل و رسیدن به بلوغ فکری باید در عرصه تجاری کار و فعالیت کنند. همچنین پس از ازدواج مسئولیت‌های خانه و خانواده ممکن است اجازه ندهد همیشه و هر زمان کنار آن‌ها باشند، به همین دلیل نمی‌توانند در همه ساعات روز مواظب آن‌ها باشند. یک پرستار در منزل که سالمند آن‌ها را نگهداری می‌کند می‌تواند از دغدغه بسیاری از افراد بکاهد.

پرستار بیمار در منزل

نگهداری از افراد بیمار نیز کاری بسیار پرزحمت می‌باشد. متاسفانه شاهد هستیم که بسیاری از خانواده‌ها فردی بیمار در خانه دارند که باید مدت زیادی از او نگهداری کنند‌، پرستار بیمار در منزل با شرایط خاص گاهی دشواری‌های زیادی دارد. ممکن است بسیاری افراد علی‌رغم میل باطنی نیز توانایی نگهداری از بیمار را نداشته باشند زیرا ممکن است مجبور باشند او را جابجا کنند و …

همچنین نگهداری از بیمار برای خانواده‌هایی که همه اعضا شاغل هستند یک دغدغه بزرگ است، آن‌ها همیشه نگران هستند که در نبود آن‌ها حال بیمار چگونه است. یک پرستار در منزل که بتواند نگهداری از بیمار آن‌ها را به بهترین نحو ممکن انجام دهد یک راه مناسب برای کمک به بهبود سلامت بیمار و مراقبت از او می‌باشد.

پرستار در منزل با موسسه پرستاری توانبخش

اگر به دلیل کار و مشغله نمی‌توانید در خانه بمانید و از بیمارتان نگهداری کنید از یک پرستار در منزل برای نگهداری از او دعوت به عمل آورید. او می‌تواند در نبود شما وظایف نگهداری از بیمار را به بهترین نحو انجام دهد، وجود یک پرستار در منزل برای بهبود روحیه بیمار نیز مفید خواهد بود، چرا که بیماران تنها به مراقبت جسمی نیاز ندارند. آن‌ها احتیاج دارند تا شخصی کنارشان باشد و بتوانند با او صحبت کنند. حضور پرستار در منزل شما می‌تواند موجب شود حال روحی بیمارتان نیز بهتر شود.

ممکن است شما در منزل باشید و با این حال نتوانید از بیمار به خوبی نگهداری کنید، نمی‌توانید تمام کارهای منزل را تعطیل کنید و تنها به بیمار برسید، همچنین ممکن است بیمار شما شرایط خاصی داشته باشد که نشود به تنهایی از او مراقبت کرد به طور مثال ممکن است بیمار شما سنگین وزن باشد و نیاز داشته باشید او را به حمام و دستشویی ببرید، طبیعی است که هر کسی چنین توانی ندارد، استفاده از یک پرستار در منزل می‌تواند در انجام بسیاری از این کارها به شما کمک نماید.

برای مشاوره تلفنی رایگان با مشاوران توانبخش در تماس باشید.

نجمه خنجری
گرد آورنده

نجمه خنجری

از ما مشاوره رایگان بگیرید    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *