پرستار در منزل

خدمات پرستار در منزل به کمک پرستاران آموزش دیده و حرفه‌ای انجام می‌شود. ما با بررسی شرایط و نیاز شما پرستارانی که در مراقبت از بیمار، سالمند و کودک تخصص دارند را به محل (منزل و بیمارستان) به صورت شبانه‌روزی و در سریع‌ترین زمان اعزام می‌کنیم. همین‌طور پیش از هرگونه اقدامی از مشاوره تلفنی رایگان بهره‌مند شوید. مشاوران ما پاسخگوی سؤالات و آماده راهنمایی تخصصی شما عزیزان هستند.

انواع خدمات پرستار در منزل

پرستار در منزل فردی است که با یادگیری مهارت‌ها و آموزش‌های مورد نیاز با توجه به درخواست خانواده و قرارداد عقدشده به خانواده‌ها کمک می‌کند. وظایف پرستاران در منزل طیف وسیعی دارد که در ادامه با توجه به هر کدام از گروه سنی وظایف را تعیین می‌کنیم. با موسسه پرستاری توانبخش وظایف پرستاران و قرارداد عقدشده کاملا شخصی‌سازی می‌شود و افراد با خیال راحت می‌توانند خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

انواع خدمات پرستار در منزل

موسسه پرستاری توانبخش با پرستاران کارآزموده، آموزش‌دیده و دلسوز، آماده خدمت‌رسانی به شماست. ما با سال‌ها تجربه پرستاری در منزل و در بیمارستان، ضمن بررسی شرایط و نیاز شما با امکان عقد قراردادهای طولانی و کوتاه‌مدت پرستاران را به صورت شبانه‌روزی به محل اعزام می‌کنیم. برای پرسش سوال، مشاوره و راهنمایی در مورد خدمات موسسه پرستاری توانبخش از طریق مشاوره تلفنی رایگان با ما در تماس باشید.

پرستار در منزل برای کودک

بسیاری از والدین در شرایط کنونی دغدغه زیادی برای نگهداری از کودکان خود در منزل دارند. به ویژه اینکه اکثر پدر و مادرها شاغل هستند و می‌خواهند به بهترین شکل از کودک آن‌ها در منزل نگهداری شود. اگر کودکان شما نیاز به مراقبت دقیق و حرفه‌ای دارند و می‌خواهید این مراقبت‌ها در محیط امن و آرام منزل شما انجام شود؛ خدمت پرستار کودک در منزل به شما توصیه می‌شود.

پرستار در منزل برای کودکان که توسط موسسه توانبخش ارائه می‌شود؛ ضمن عقد قرارداد به صورت ساعتی، روزانه یو یا بلند مدت انجام می‌شود. بر قراردادها نظارت دوره‌ای دقیق جهت بررسی عملکرد پرستار در منزل صورت می‌گیرد. شما می‌توانید جهت نارضیاتی از پرستار یا هرمورد دیگری با موسسه توانبخش در تماس باشید تا پرستار شما را تعویض کنند.

کودکان در هر سنی نیاز به مراقبت و تربیت صحیح دارند. از این رو استخدام یک پرستار غیرمتخصص برای فرزندانتان می‌تواند تأثیرات منفی در این عزیزان داشته باشد. با استخدام یک پرستار آموزش‌دیده از موسسه پرستاری توانبخش، شروط خود را در قرارداد ذکر کنید و از شرح وظایف و عملکرد پرستار کودک خود اطمینان حاصل فرمایید.

پرستار در منزل برای سالمند

مراقبت از سالمندان در دنیای پرمشغله امروزی، برای بسیاری از ما کار ساده‌ای نیست. پرستار سالمند در منزل با تخصصی که در بیماری‌ها، شرایط روحی و سلامتی سالمندان دارد می‌تواند دقیق‌تر، باحوصله‌تر و با توجه به آموزش و مهارت‌هایی که در این زمینه دارد، تخصصی‌تر عمل کند و از سالمندان در مقابل بیماری‌های احتمالی و شرایط کنونی در حالی که در محیط آرام و امن منزل خود حضور دارند خدمت‌رسانی کند.

پرستار در منزل برای سالمند می‌تواند خدمات مختلفی را به سالمندان ارائه کند. همراهی و مراقبت از سالمندان مهم‌ترین وظیفه این پرستاران است. سالمندان به غیر از اینکه نیاز به مراقبت اصولی دارند، باید با آرامش در منزل حضور داشته باشند. خوشبختانه خدمات پرستاری در منزل برای سالمندان می‌تواند به بهبود روحیه آن‌ها نیز کمک کند و استرس و نگرانی را از آن‌ها دور نماید. این موضوع به بهبود سلامت جسمی سالمندان نیز کمک بسیاری می‌کند.

پرستار در منزل برای بیمار

مراقبت از بیماران در منزل برای افرادی که در این زمینه تخصص ندارند، ممکن است علاوه بر اینکه وقت زیادی را صرف این کار می‌کنند، نتوانند بهترین خدمات را به بیماران خودشان ارائه کنند. پرستار بیمار در منزل می‌تواند برای نگهداری از بیماران اهمیت بسیار زیادی داشته باشد. بیماران ناتوان، بیمارانی که به تازگی عمل جراحی انجام داده‌اند و سایر افراد که دچار بیماری هستند و نمی‌توانند از خود مراقبت کنند یا نیاز به فردی دارند که در طول درمان در کنار آن‌ها باشد نیاز به پرستار در منزل با تخصص در نگهداری از بیمار دارند.

بیماران با توجه به شرایط خود نیاز به دریافت خدمات متنوعی برای مراقبت در منزل دارند. اکثر بیمارانی که از بیمارستان مرخص می‌شوند، باید تا چند روز تحت نظر باشند. برای اینکه نظارت دقیق‌تر و حرفه‌ای‌تر پرستار روی این بیماران باشد، می‌توانید از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنید. در این صورت دیگر نگرانی از بابت بروز مشکلات و تشدید بیماری‌های مختلف نخواهید داشت. موسسه پرستاری توانبخش علاوه بر اعزام پرستار به منزل؛ برای مراقبت از شما یا عزیزانتان به بیمارستان نیز پرستاران متخصص بیمار اعزام می‌کند.

وظایف پرستار در منزل

وظایف پرستار در منزل

بسته به اینکه برای چه گروه سنی و چه افرادی از خدمات پرستاری در منزل استفاده می‌کنید، وظایف پرستار در منزل نیز متفاوت است. اما به طور کلی، این وظایف را می‌توان به موارد زیر تقسیم‌بندی کرد:

 • تنظیم زمان و دقت در استفاده از مکمل و داروهای مورد نیاز بیمار، سالمند و کودک
 • همراهی فرد در انجام کارهای مختلف
 • خاطرنشان کردن نکات مراقبتی به فرد برای جلوگیری از صدمه دیدن او
 • انجام تزریقات و یا وصل کردن سرم برای بیماران تحت مراقبت در منزل
 • حضور در کنار افراد نیازمند مراقبت و آرامش دادن به آن‌ها
 • توجه به سلامت روحی فرد
 • توجه به علائم سلامتی و بیماری

مزایا و معایب پرستار در منزل

شما و عزیزانتان می‌توانید در منزل و با آرامش خاطر بیشتری تحت مراقبت قرار بگیرید. اعضای خانواده نیز قادر خواهند بود که بدون استرس و نگرانی از منزل خارج شوند و به کارهای روزمره خود برسند.

پرستار در منزل برای مراقبت از کودکان باتوجه‌ به تخصصی که در نگهداری و رفتار با آن‌ها دارد ضمن عقد قرارداد و شرح وظایفی که انجام می‌شود قابل‌اطمینان‌تر از سپردن به بیرون است زیرا پرستار کودک در منزل به مراقبت از فرزند شما به صورت اختصاصی می‌پردازد و برنامه غذایی و تفریحی مناسب رشد و شکوفایی فرزند را انجام می‌دهد.

پرستارانی که از سوی موسسه پرستاری توانبخش به منزل شما اعزام می‌شوند توسط موسسه توانبخش انتخاب شده و موسسه تعهد انجام قرارداد را به شما می‌دهد. پرستاران توانبخش در حوزه فعالیتی خود آموزش دیده‌اند و نیازی به نگرانی در انجام وظایفشان نیست. همچنین موسسه پرستاری توانبخش در صورت نارضایتی شما از پرستار، پرستار را جایگزین می‌کند. با توجه به تمام شرایط استخدام پرستار از موسسه توانبخش مزایای زیادی نسبت به استخدام پرستار به صورت شخصی دارد.

در موسسه پرستاری توانبخش، امکان اعزام پرستار به صورت شبانه‌روزی وجود دارد. پرستاران خانم و آقا هر دو برای مراقبت، خدمات ارائه می‌کنند. عقد قرارداد برای استخدام پرستار در موسسه پرستاری توانبخش با توجه به نیاز شما انجام می‌شود. در واقع وظایفی که از پرستار انتظار دارید، زمان حضور پرستار و موارد بسیاری از سوی شما در قرارداد ذکر می‌شوند و پرستار نیز موظف به عملی کردن آن‌ها است.

خدمات پرستار در منزل توسط موسسه پرستاری توانبخش

موسسه توانبخش یکی از موسسه‌های تخصصی در زمینه خدمات پرستاری در منزل است که با پرستاران کارآزموده، دلسوز و متخصص خود، خدمات عالی را به شما ارائه می‌کند. موسسه پرستاری توانبخش عضو رسمی مراکز همیاری با سال‌ها سابقه پرستاری برای گروه‌های مختلف می‌تواند نیاز شما را بررسی کرده و پرستار مورد نیاز را به محل (منزل و بیمارستان) اعزام کند. شایان ذکر است این خدمات در سریع‌ترین زمان و به صورت شبانه‌روزی انجام می‌شود. پرستاران با عقد قراردادهای کوتاه و بلند مدت طبق مهارتی که دارند آماده خدمت‌رسانی هستند. ما نیز با نظارت دوره‌ای بر قرارداد و درج خواسته شما در آن مراقب حقوق شما و عملکرد پرستار هستیم. از این رو می‌توانید علاوه بر تخصصی که کادر پرستاری ما دارند از عملکرد آن‌ها نیز اطمینان حاصل فرمایید. برای کسب اطلاعات و راهنمایی‌های بیشتر با ما در ارتباط باشید و از مشاوره تلفنی رایگان بهره‌مند شوید.

نجمه خنجری
گرد آورنده

نجمه خنجری

از ما مشاوره رایگان بگیرید  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *